Стало відомо, чому кров Луценка досліджувала не клініка Борис

14.01.2014, 15:07
Стало відомо, чому кров Луценка досліджувала не клініка Борис - Фото
Володимир Ар'єв

Згідно з наказом МОЗ, у разі отримання пацієнтом травм від інших осіб, робити аналіз крові на алкоголь повинна тільки клініка "Соціотерапія"

Представник клініки "Борис" Михайло Радуцький пояснив, чому саме Київська міська лікарня "Соціотерапія" проводила аналіз крові Юрія Луценка, в той час як він був пацієнтом "Бориса". Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат з фракції Батьківщина Володимир Арз'єв, який звернувся в клініку "Борис" за роз'ясненнями.

Зокрема, у відповіді Радуцького сказано: "Клініка "Борис" має обладнання для визначення рівня алкоголю в крові. Також є наказ МОЗ, згідно з яким, у разі отримання пацієнтом травм від інших осіб, клініка в обов'язковому порядку повинна проводити аналіз крові на алкоголь. При цьому клініка "Соціотерапія" визначена МОЗ як єдиний і безальтернативний заклад у Києві, який має право робити цей аналіз".

Коментуючи таку відповідь, Володимир Ар'єв наголосив: "Є узурпація з корупційним відтінком. Правда, цікаво? Тобто, право визначати вміст алкоголю належить одній конторці з, тепер уже , досить сумнівною репутацією. При цьому, лікарі "Бориса" були відразу попереджені Іриною Луценко, що Юрій приймав ліки від кашлю з вмістом алкоголю".

"Чіткої відповіді на запитання, чи мав право головний лікар "Соціотерапії"оприлюднити і ще й маніпулювати результатами аналізів пацієнта "Бориса", я так і не отримав. Юристи поки не знають, як реагувати на це. Мій висновок - в державі із зруйнованими основами права не має значення, де лікуватися - у приватній чи державній клініці. Брудні лапи МОЗ можуть влізти в будь-яку історію хвороби. Легітимних інститутів влади в Україні не залишилося взагалі", - резюмував Ар'єв.

Нагадаємо, напередодні головний лікар Київської міської лікарні "Соціотерапія" Володимир Ярий заявив, що в крові екс-міністра Юрія Луценка в день зіткнень під Святошинським РВВС був алкоголь. " У крові Юрія Луценка виявлено алкоголь. У київській міській лікарні Соціотерапія було проведено токсикологічне дослідження крові Юрія Віталійовича, яка була доставлена ​​з клініки Борис. Внаслідок клініці було передано офіційний висновок, який свідчить про те, що 10 січня Юрій перебував у стані сп'яніння", - заявив Ярий.

Ірина Луценко вже спростувала інформацію про нетверезість чоловіка під час інциденту з "Беркутом". "Якщо засіб від горла "Гівалекс"- це алкогольний засіб, а ми з чоловіком приймаємо його вже півтора місяці, то ми всі були п'яні", - заявила Ірина Луценко. 13 січня Ірина Луценко повідомила, що Луценко отримав офіційний статус потерпілого."

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации