RU

Стало відомо, чому кров Луценка досліджувала не клініка Борис

14.01.2014, 15:07
Стало відомо, чому кров Луценка досліджувала не клініка Борис - Фото
Володимир Ар'єв
Представник клініки "Борис" Михайло Радуцький пояснив, чому саме Київська міська лікарня "Соціотерапія" проводила аналіз крові Юрія Луценка, в той час як він був пацієнтом "Бориса". Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат з фракції Батьківщина Володимир Арз'єв, який звернувся в клініку "Борис" за роз'ясненнями.

Зокрема, у відповіді Радуцького сказано: "Клініка "Борис" має обладнання для визначення рівня алкоголю в крові. Також є наказ МОЗ, згідно з яким, у разі отримання пацієнтом травм від інших осіб, клініка в обов'язковому порядку повинна проводити аналіз крові на алкоголь. При цьому клініка "Соціотерапія" визначена МОЗ як єдиний і безальтернативний заклад у Києві, який має право робити цей аналіз".

Коментуючи таку відповідь, Володимир Ар'єв наголосив: "Є узурпація з корупційним відтінком. Правда, цікаво? Тобто, право визначати вміст алкоголю належить одній конторці з, тепер уже , досить сумнівною репутацією. При цьому, лікарі "Бориса" були відразу попереджені Іриною Луценко, що Юрій приймав ліки від кашлю з вмістом алкоголю".

"Чіткої відповіді на запитання, чи мав право головний лікар "Соціотерапії"оприлюднити і ще й маніпулювати результатами аналізів пацієнта "Бориса", я так і не отримав. Юристи поки не знають, як реагувати на це. Мій висновок - в державі із зруйнованими основами права не має значення, де лікуватися - у приватній чи державній клініці. Брудні лапи МОЗ можуть влізти в будь-яку історію хвороби. Легітимних інститутів влади в Україні не залишилося взагалі", - резюмував Ар'єв.

Нагадаємо, напередодні головний лікар Київської міської лікарні "Соціотерапія" Володимир Ярий заявив, що в крові екс-міністра Юрія Луценка в день зіткнень під Святошинським РВВС був алкоголь. " У крові Юрія Луценка виявлено алкоголь. У київській міській лікарні Соціотерапія було проведено токсикологічне дослідження крові Юрія Віталійовича, яка була доставлена ​​з клініки Борис. Внаслідок клініці було передано офіційний висновок, який свідчить про те, що 10 січня Юрій перебував у стані сп'яніння", - заявив Ярий.

Ірина Луценко вже спростувала інформацію про нетверезість чоловіка під час інциденту з "Беркутом". "Якщо засіб від горла "Гівалекс"- це алкогольний засіб, а ми з чоловіком приймаємо його вже півтора місяці, то ми всі були п'яні", - заявила Ірина Луценко. 13 січня Ірина Луценко повідомила, що Луценко отримав офіційний статус потерпілого."

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини