RU

США застерігають Грузію: Не ставайте Україною

30.11.2012, 13:37
США застерігають Грузію: Не ставайте Україною - Фото
Фото: EPA

У Державному департаменті США попереджають грузинську владу, щоб країна не йшла шляхом України. Про це було сказано у Вашингтоні під час зустрічі держсекретаря США Гілларі Клінтон з новим міністром закордонних справ Грузії Майєю Панджікідзе, - передає Голос Америки.

Як заявила представник Держдепартаменту Вікторія Нуланд, головним посланням уряду США уряду Грузії під час зустрічі було: "Не йдіть по шляху України. Не ставайте Україною". Це висловлювання, як зазначають кореспонденти, було пов'язано з арештами 29-ти членів уряду Михайла Саакашвілі і його партії.

"Ви чули коментарі держсекретаря про нашу серйозну підтримку грузинської демократії і в цьому контексті - територіальної цілісності, суверенітету тощо. В цьому ж контексті ми закликаємо до збереження демократичних інститутів, особливо верховенства закону і транспарентності, щоб не було навіть натяку на політичну вмотивованість судових процесів тощо", - заявила Нуланд.

"Хочу вам сказати, що двостороння зустріч з міністром закордонних справ почалася і закінчилася запевненнями в тому, що ці згадані справи будуть прийняті до уваги з повним розумінням того, що за цим спостерігає весь світ", - наголосила прес-секретар Держдепартаменту.

Також Клінтон на зустрічі зазначила: "Ми підтримуємо мирну передачу влади, яка стала результатом виборів нового уряду і ми сподіваємося, що все, що було зроблено стосовно покарання порушників цього процесу, робиться відповідно до принципів транспарентності та верховенства закону, що відповідає мріям і устремлінням Грузії і грузинського народу".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини