RU

США заборонили в'їзд деяким українським чиновникам

01.03.2013, 14:31
США заборонили в'їзд деяким українським чиновникам - Фото
Томас Мелія

Мелія повідомив, що США і Україна обговорили перешкоди у відносинах, а саме політично мотивовані переслідування представників попереднього уряду Юлії Тимошенко і Юрія Луценка. "Це значно затьмарює наші взаємини", - сказав Мелія в інтерв'ю українській службі Голос Америки.

Він зазначає, що США надають консультаційну допомогу Україні і готові продовжувати це робити. Однак є проблеми. "У деяких питаннях ми працюємо дуже тісно, ​​в інших випадках маємо протилежні позиції. Ми будемо продовжувати спонукати наших українських друзів виконувати закони, власні закони, як і виконувати ті зобов'язання, які вони взяли на себе перед міжнародним співтовариством", - додав Мелія.

На прохання прокоментувати можливість введення санкцій відносно українських чиновників, задіяних у політичних переслідуваннях і порушеннях прав людини, американський чиновник пояснив, що уряд США використовує для цього існуючі закони: "Наші існуючі закони дають нам можливість накладати візові обмеження для в'їзду в США на осіб, яких ми вважаємо задіяними в грубих порушеннях прав людини або інших злочинах. І ми це робимо. Є українці, які не можуть приїхати в США. Я не бачу необхідності вводити нові закони в цьому напрямі. І ми шукаємо шляхи вирішення тих проблем, які затьмарюють наші відносини, і я сподіваюся, український уряд буде рухатися в цьому напрямку".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що труднощі з поїздками в США виникли у першого заступника генерального прокурора
Рената Кузьміна - його візу анулювали і нову не видали.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини