RU

США вимагають звільнення Тимошенко

12.10.2012, 16:51
США вимагають звільнення Тимошенко - Фото
Хілларі Клінтон (фото: ЕРА)
США вимагають негайного звільнення лідера української опозиції Юлії Тимошенко. Про це в листі до екс-прем'єра написала державний секретар США Хілларі Клінтон.

"Наша позиція залишається незмінною: вас повинні негайно і беззастережно звільнити, так само як і інших колишніх членів вашого уряду. Дуже шкода, що політично мотивовані переслідування підривають прогрес демократії, до якого прагнуть українці, а також відносини зі Сполученими Штатами", - йдеться в листі Клінтон, текст якого наводить прес-служба БЮТ.

Клінтон також зазначила, що США продовжують підтримувати демократичні прагнення українського народу і уважно спостерігають за ситуацією з наближенням парламентських виборів 28 жовтня.

"Мої візити в Україну переконали мене, що ваш народ прагне до сучасної і процвітаючої демократії, в якій його права поважаються, а голоси чують. Будь ласка, будьте впевнені, що Сполучені Штати залишаються відданими ідеї допомоги Україні на шляху досягнення цієї гідної мети", - написала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ПАРЄ чекає  від президента Віктора Януковича політичного рішення щодо екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко

Досьє на Хілларі Клінтон

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини