RU

США радять силовикам оточити міста, захоплені терористами

29.04.2014, 17:40
США радять силовикам оточити міста, захоплені терористами - Фото
Джеффрі Пайєтт

США рекомендують українським силовикам оточити міста в Донецькій і Луганській областях, захоплені терористами, і відрізати їх від поставок зброї і грошей. Про це заявив на брифінгу посол США в Україні Джеффрі Пайєтт. "Що стосується цих розосереджених вогнищ насильства в Донбасі, то наша порада буде такою: стимулювати уряд слідувати своїм курсом, оточити ці міста за допомогою силових органів, забезпечити, щоб ні зброя, ні гроші не могли туди проникати. Тому ми вітаємо прозорий підхід уряду Арсенія Яценюка", - сказав дипломат.

За його словами, є зобов'язання всіх підписантів женевських угод, включаючи Росію, щоб радикали звільнили незаконно окуповані урядові будівлі. "На жаль, - продовжив посол, - відтоді ситуація в цьому питанні на сході України тільки погіршилася. Ми сьогодні з ОБСЄ обговорювали це питання, ОБСЄ дуже тісно залучено... Вони ведуть спостереження і бачать озброєних людей, які захоплюють будівлі", - заявив Пайєтт.

Дипломат зазначив, що більшість населення Луганської та Донецької областей хочуть бути частиною України. "Я не бачу симпатії населення до людей з ножами... Україна повинна спробувати захистити себе від нестабільності, яка нав'язується ззовні, яка йде від цих політичних туристів, про яких ніхто ніколи не чув ще два місяці тому. Україна повинна боротися з такими проявами", - вважає посол.

Досьє на Джеффрі Пайєтта

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини