RU

США повинні бути готові посилити підтримку України - Пайфер

28.05.2015, 18:14
США повинні бути готові посилити підтримку України - Пайфер - Фото
Стівен Пайфер
США повинні бути готові вийти в будь-який момент за межі співпраці України з Міжнародним валютним фондом і надати Україні додаткову допомогу, в разі, якщо Україна проведе реформи. Про це розповів американський дипломат Стівен Пайфер на Київському форумі безпеки, що стартував сьогодні в столиці, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Підтримати Україну економічно буде набагато дешевше, ніж потім виправляти наслідки економічного краху вашої країни", - додав Пайфер.

Він зазначив, однак, що влада США хотіла б віддати більше простору ініціативам Євросоюзу.

Що стосується Росії, Пайфер переконаний, що санкції проти Росії пом'якшувати не потрібно. Більше того, потрібно бути готовими посилити їх у разі ймовірного настання російських військ в Україні. "Економічні санкції проти РФ - ефективний інструмент впливу, поза всяких сумнівів", - зазначив Пайфер.

Він розповів, що політика США стосовно Росії в останні 15 місяців полягала в обережному стримуванні за допомогою НАТО. Штати також готові підтримувати обороноздатність країн, які не входять до НАТО, але зіткнулися або можуть зіткнутися із зовнішньою агресією, сказав Пайфер.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини