США не знімуть санкції з Росії, поки Крим не буде деокуповано

16.01.2016, 16:39
США не знімуть санкції з Росії, поки Крим не буде деокуповано - Фото
Деніел Фрід (фото - ЕРА)

США можуть зняти загальні санкції з РФ, якщо конфлікт в Донбасі закінчиться, але залишать санкції стосовно Криму

У разі закінчення війни в Донбасі США можуть зняти загальні санкції з Росії, але залишити санкції щодо Криму, якщо він не буде деокупуваний. Про це заявив координатор політики санкцій Державного департаменту США Деніел Фрід, повідомляє  Радіо Свобода.

"Це можливо, що буде досягнуто задовільне рішення на сході України, а Крим залишиться під російською окупацією. У цьому випадку ми б зняли загальні санкції з Росії, але залишили санкції щодо Криму. США і Європа спеціально ввели окремі санкції щодо Криму, щоб залишити цю можливість", - сказав Фрід.

Експерт заявив, що Росія як і раніше налаштована на дипломатичне вирішення конфлікту на сході України, і не виключено, що це станеться в 2016 році.

"Якби ми не ввели санкції, я не знаю, якою б була зараз ситуація в Україні. Але я впевнений, що значно гірше. Ви пам'ятаєте "Новоросію", в якій Росія претендувала на третину України? Ця ідея зникла. Росія виглядає більш орієнтованою на дипломатичне вирішення. Ми це приймаємо. І сподіваємося, прийдемо до цього в цьому році", - сказав Фрід.

Нагадаємо, в грудні 2015 року Сполучені Штати Америки ввели нові економічні санкції проти Російської Федерації. Вони включають три блоки обмежень: персональні, проти компаній в окупованому Криму та секторальні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы