RU

США не готові застосовувати до України санкції і чекають виборів

01.10.2012, 16:55
США не готові застосовувати до України санкції і чекають виборів - Фото
18c114ff19df3b4ee20588b4041f1ca4.jpg
Про це йдеться у відповіді Державного департаменту США на питання ЛІГАБізнесІнформ.

"На найвищому рівні, приватно і публічно, ми закликаємо українських офіційних осіб дотримуватися політики, яка забезпечить розвиток України як демократичної і процвітаючої держави. Ми очікуємо, що Україна дотримуватиметься зобов'язань про проведення 28 жовтня вільних і чесних парламентських виборів. Ці зобов'язання брали на себе багато українських офіційних осіб, включаючи президента Януковича. Ми продовжимо підкреслювати це перед президентом Януковичем та іншими офіційними особами. Ми, публічно і приватно, підкреслюємо перед владою України: відступ від демократії і виборче правосуддя заважають розвитку бажаних нами відносин з Україною", - говорять в Держдепі.

У США відзначають, що продовжують закликати українську владу до "закінчення виборчого правосуддя, звільнення Юлії Тимошенко та інших чиновників минулого уряду, а також допустити їх до повноправної участі в політичному процесі". "На даний момент ми продовжуємо вважати, що переговорний процес з владою України буде більш продуктивним, ніж ізоляція окремих індивідуумів", - вважають у Держдепі.

Крім того, згідно із заявою, США на даний момент не розглядають можливість закриття кордону для деяких українських офіційних осіб. "Це рішення на даний момент не розглядається", - повідомили в Держдепі.

Читайте докладніше
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини