RU

США нагадали Україні про Тимошенко і засудили Росію за тиск

15.11.2013, 09:29
США нагадали Україні про Тимошенко і засудили Росію за тиск - Фото
85c20c726912f51493f41a6c142ef93e.jpg
Політики США критикують Росію за тиск на країни , які прагнуть зблизитися з Європейським Союзом. Про це на слуханнях у Сенаті США заявив голова підкомітету з європейських питань комітету з міжнародних відносин Кріс Мерфі.

"Україна, Молдова, Вірменія, Азербайджан, Грузія і Білорусь повинні бути вільними у виборі свого майбутнього. Наше послання повинно полягати в тому, що двері в євроатлантичні структури є відкритим, і якщо ви готові дотримуватися розумних умов, ми вас підтримаємо" , - підкреслив політик. Мерфі нагадав, що Росія тисне на своїх сусідів, забороняючи поставки товарів - вина з Молдови, шоколаду з України або добрив з Білорусі.

При цьому заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд, говорячи про Україну, зазначила, що Київ вже схвалив майже два десятки змін до законодавства для гармонізації його відповідно до стандартів Євросоюзу. "Проте Україна повинна зробити більше, якщо хоче почути " так "на саміті Східного партнерства у Вільнюсі. Україна, як і раніше, має виконати три важливих кроки, щоб виконати умови ЄС для підписання асоціації у Вільнюсі. Йдеться про реформу правосуддя та виборчого законодавства, а також заходи щодо звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко для лікування", - зазначила Нуланд.

Джерело: Українська служба Радіо Свобода
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини