RU

США надали політпритулок українському журналісту

26.11.2013, 10:53
США надали політпритулок українському журналісту - Фото
Андрій Жуковень (фото - nbnews.com.ua)
Уряд Сполучених штатів Америки надав журналістові Дорожнього контролю Андрію Жуковеню політичний притулок через кримінальне провадження, яке було відкрито Святошинським РВВС м. Києва на початку 2013 року щодо нього та ще двох журналістів видання. Таким чином, влада США офіційно визнала, що МВС України організувало цькування Дорожнього контролю за політичними мотивами, йдеться в повідомленні видання.

Як нагадали у Дорожньому контролі, в листопаді 2012 року, в ході зйомки сюжету про роботу нелегального штрафмайданчику ДАІ, на журналістів видання напали охоронці стоянки і жорстоко побили. Однак справу завели не проти нападників, а проти журналістів. "Справжня причина цього - бажання МВС покарати Дорожній контроль за систематичну боротьбу проти штрафплощадочного бізнесу міліції", - наголошується в повідомленні.

"Було підготовлено близько 1500 документів, що підтверджують політичні мотиви МВС цього кримінального провадження. Після вивчення матеріалів, США запропонувало журналісту Дорожнього контролю політичний притулок. Андрій Жуковень погодився", - додали в Дорожньому контролі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини