RU

США: МВФ може не дати Україні грошей через проблеми з демократією

12.02.2012, 22:49
США: МВФ може не дати Україні грошей через проблеми з демократією - Фото
0665c8376e1969e8754f14f54d4468fd.jpg
Україні буде складно отримати доступ до засобів Міжнародного валютного фонду, в разі якщо в країні будуть порушуватися демократичні принципи, заявив заступник державного секретаря США Філіп Гордон.

"МВФ зазвичай фокусується на конкретних економічних показниках. Але мушу сказати, що якщо країна порушує демократичні принципи, міжнародним організаціям, навіть чисто фінансовим, стає складно підтримувати таку державу. Особливо в сьогоднішньому кліматі, коли багато країн потребують фінансової підтримки", - сказав американський чиновник в ефірі українського телеканалу ТВі.

При цьому він зауважив, що хоча формально демократія не є критерієм оцінки для МВФ, "міжнародне співтовариство буде відчувати менше ентузіазму з приводу підтримки країни, яка не дотримується демократичних принципів".

За словами Гордона, охолодження відносин між Україною і Заходом буде більш болісним для української сторони. "Якщо відносини України зі світом і Євросоюзом не будуть розвиватися, це буде для нас дуже прикро, але найбільше від цього втратить сама Україну", - сказав американський дипломат.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини