RU

США можуть ввести санкції проти української влади, - Пайфер

31.01.2013, 17:03
США можуть ввести санкції проти української влади, - Пайфер - Фото
c851a5cdb5f8c16972d71d0f70640514.jpg
У Конгресі США говорять про введення санкцій відносно українських посадових осіб. Про це Голосу Америки заявив колишній посол США в Україні, старший аналітик Інституту Брукінгса у Вашингтоні Стівен Пайфер.

Відповідаючи на запитання, чи можна очікувати більш критичної політики США щодо України з приходом Джона Керрі на посаду державного секретаря США, Пайфер сказав: "Я думаю, сьогодні слід уважно стежити за Конгресом. Надзвичайно критична резолюція по Україні, яку Конгрес прийняв у вересні, була прийнята одноголосно. Це означає, що не знайшлося жодного американського законодавця, який виступив проти його прийняття. Це означає, що в Конгресі існує найглибше занепокоєння тим, що відбувається в Україні ".

"У Конгресі ведуться розмови про введення санкцій відносно українських чиновників, про що йшлося ще два чи рік тому. Сподіваюся, що Київ розуміє і сприймає це як віддзеркалення цього глибокого занепокоєння", - додав він.

Разом з тим, Пайфер визнав, що важелі впливу в США дуже обмежені. "США неодноразово підкреслювали, що прогрес у відносинах України з США, як прогрес у відносинах з Європейським Союзом, буде залежати від демократичного прогресу в Україні. Саме тому я стурбований новими звинуваченнями Тимошенко. Враховуючи вже попередні порушення принципу верховенства права під час попередньої справи проти неї, я думаю, що вони не будуть сприяти покращенню взаємин України з ЄС і США", - пояснив колишній посол.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки готові розширити сферу застосування нашумілого закону Магнітського за межі Росії, зокрема, під його дію ризикує потрапити Україна.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини