RU

США заявляють про непричетність до надання Данилишину політпритулку

20.01.2011, 15:05
США заявляють про непричетність до надання Данилишину політпритулку - Фото
1715d4eb9f543f4aa7c7cace8fe87fcb.jpg

США заявляють про непричетність до надання Данилишину політпритулку
Вашингтон заявляє, що не має жодного стосунку до надання політичного притулку екс-міністру економіки України Богдану Данилишину (на фото) у Чехії. Про це повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Посольства США в Україні.

У Посольстві наголосили: "Останні повідомлення в українській пресі допускають, що уряд США зазделегідь знав про недавнє рішення Чехії надати політичного притулку колишньому Міністру економіки України Богдану Данилишину або навіть, що чеський уряд прийняв таке рішення за наполяганням Вашингтона". "Ці повідомлення абсолютно помилкові. Перед оголошенням цього рішення ніяких консультацій з урядом США або його інформування не відбувалося", - наголосили у дипломатичному представництві.

Нагадаємо, у КПУ заявили, що рішення Чехії про надання Б.Данилишину політичного притулку прийнято під тиском. "Це певний успіх західних дипломатів, зокрема єврокомісара, і стовідстоково це зроблено за домовленістю так званого євротоварства для того, щоб США ще раз показали, хто на європейському просторі господар. Чехія сама не приймала цього рішення. Воно прийнято під тиском", - заявив народний депутат від Компартії України, перший секретар Одеського обкому КПУ Євген Царьков.

Раніше стало відомо, що Б.Данилишин отримав політичний притулок у Чеській Республіці. Відповідне рішення прийняло МВС Чехії. Досі Б. Данилишин перебував у попередньому ув’язненні у Празі.

У серпні 2010 року Генпрокуратура України порушила кримінальну справу щодо екс-міністра уряду Юлії Тимошенко Б.Данилишина. Його звинуватили у завданні державі збитків на декілька мільйонів гривень. За версією правоохоронців, збиток у 4,5 млн. грн. було завдано під час узгодження ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" застосування процедури закупівлі в одного учасника.

Богдан Данилишин: біографія та добірка новин>>>
"Справа Данилишина": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини