RU

США вирішили звільнити Україну від корупції

18.07.2008, 10:45

Посол США в Україні Вільям Тейлор констатує, що проблема корупції актуальна для всього світу,а в Україні, зокрема, корупцією уражена майже кожна важлива галузь державного управління. Про це Посол заявив в Одесі.

З урахуванням цього, наголосив він, уряди США та України вирішили профінансувати через корпорацію "Виклики тисячоліття" дослідження групою фахівців стану корупції у судовій системі України.

Покликаючись на дані проміжного звіту фахівців про стан корупції у першій половині 2008 року, В. Тейлор зауважив, що це явище компрометує судову систему та руйнує правила чесної конкуренції, ускладнює економічне зростання та сповільнює створення нових робочих місць. З урахуванням цього уряд США робить зусилля, щоб "допомогти українському народу позбутися цієї проблеми".

Як зауважив Посол, його також цікавить, яким чином відбувається друга фаза міжнародних навчань "Сі Бриз-2008". В. Тейлор візьме участь у прийомі, який дасть керівництво американського контингенту багатонаціональних навчань.

Крім того, наголосив В. Тейлор, "Одеса є одним з моїх найулюбленіших міст світу", тому він був радий знов зустрітися з мером міста Едуардом Гурвіцем, обговорити нинішню політичну ситуацію та перспективи розвитку Одеси, - повідомляє "Українська правда".

Досьє на Вільяма Тейлора >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини