RU

США: Прес-служба Януковича цитує сенатора з неточностями

18.04.2011, 13:15
США: Прес-служба Януковича цитує сенатора з неточностями - Фото
01ff1f996b5ce20aa4c62e6a9e88caa6.jpg

США: Прес-служба Януковича цитує сенатора з неточностями
Делегація сенаторів США під час візиту в Київ закликала Україну до демократичних реформ, а також висловила стурбованість погіршенням інвестиційного клімату і станом свободи преси. Крім того, за підсумками візиту делегації американських сенаторів, Посольство США викрило прес-службу Президента України у "неточностях" в освітленні офіційних зустрічей.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Посольства США в Україні, делегація Сенату США на чолі із заступником лідера сенатських меншин Джоном Кайлом, до складу якої також входили сенатори Джефф Сешнз, Майк Крапо і Рон Джонсон, відвідала Київ 16-18 квітня. Під час візиту делегація провела зустрічі з Міністром закордонних справ Костянтином Грищенком, главою Адміністрації Президента Сергієм Льовочкіним, опозиційними лідерами Юлією Тимошенко і Арсенієм Яценюком, а також з представниками громадянського суспільства.

Під час зустрічей сенатори висловили українським чиновникам свою стурбованість погіршенням інвестиційного клімату і навели ряд прикладів, коли з американськими фірмами, зокрема з тими, які працюють у зерновому секторі, не поводяться справедливо. Водночас представники США наголосили, що хотіли б, щоб Україна досягла успіху. "Для цього Київ повинен швидко рухатися вперед з реформами, враховуючи економічні, судові і антикорупційні заходи. Це залучить іноземний капітал і підштовхне життєво необхідне економічне зростання", - резюмували вони.

Делегація також зустрілася зі старшим редакторським складом газети "Kyiv Post" і вислухала інформацію про недавні події, які привели до звільнення головного редактора Браяна Боннера і страйку колективу газети. Сенатори висловили уряду серйозну стурбованість, що звільнення Б.Боннера підриває свободу преси. "Активна незалежна преса є обов'язковою умовою успіху демократії", - наголосили вони.

Також у Посольстві заявили, що прес-служба Президента України і деякі засоби масової інформації поширили цитати висловів сенатора Дж.Сешнза, не узгодивши їх з ним. "У цитатах допущені неточності. Сенатор висловив рішуче заохочення демократичними реформами та економічним зростанням на основі твердого верховенства права в Україні", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, прес-служба Президента України у повідомленні про зустріч С.Льовочкіна з делегацією Сенату США проінформувала, що делегація США відзначила прогрес у впровадженні в Україні реформ. "Хочу відзначити значний прогрес у розвитку України і у впровадженні реформ", - процитувала прес-служба Президента сенатора Дж.Сешнза.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини