RU

США не бачать підстав для видачі Лазаренка Україні

02.10.2008, 13:21

В Україні і США немає правової бази для екстрадиції екс-прем'єр-міністра України Павла Лазаренка. Про це сьогодні на прес-конференції заявив Генпрокурор Олександр Медведько.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами О. Медведька, Генеральна прокуратура України отримала відповідь від США, в якій вказано, що підстав для екстрадиції П. Лазаренка з США в Україну немає.

О. Медведько пояснив, що американська сторона зазначає відмінність правових систем України і США, невідповідність змісту укладених в Україні світових стандартів, а також той факт, що, "на відміну від США, Україна не видає своїх громадян". "Тому питання про екстрадицію не стоїть, і зараз йде судовий процес... Звинувачують наші суди в тяганині", - наголосив О. Медведько.

Генпрокурор повідомив, що 26 вересня 2008 року було розглянуто апеляцію П. Лазаренка, внаслідок чого з обвинувачень було знято декілька епізодів, зокрема, шахрайство, переміщення між штатами власності. Крім того, О. Медведько зазначив, що у випадку, якщо П. Лазаренку все-таки буде винесено вирок в Україні, йому зарахують строк, який він відбув в ув'язненні в США.

Нагадаємо, Україна і США проводили перемовини про можливу екстрадицію екс-прем'єра України П. Лазаренка.

Досьє на Павла Лазаренка >>>

Досьє на Олександра Медведька >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини