07.09.2018, 17:30

"Спроба розправи": реакція Гусовського на виключення з партії

"Спроба розправи": реакція Гусовського на виключення з партії - Фото
Сергій Гусовський (скріншот відео)

Депутат Сергій Гусовський вважає, що керівництво "Самопомочі" боїться київську команду і цей страх став причиною виключення членів партії

Реклама
Реклама

Депутат Київської міськради Сергій Гусовський, якого виключили з партії "Самопоміч", вважає, що сталася спроба "розправи з незручною київською командою". Про це він написав на своїй сторінці Facebook.

Гусовський зазначив, що йдеться про відносини між львівською та київською командами партії.

Реклама

"На початку виборчих перегонів страх керівництва партії щодо київської команди став причиною рішення, яке було прийнято виконкомом партії. Мені дуже сумно констатувати, що це рішення цілком і повністю відповідає практиці 37-го року", - заявив депутат.

Фракція Самопомочі в Київраді повинна визначитися з подальшими діями на засіданні в понеділок, 10 вересня. Сергій Гусовський очолював фракцію з жовтня 2015 року.

Реклама

З партії виключили також депутатів Олексія Руденка, Сергія Харчука і Вадима Васильчука. Причина - "нанесення шкоди репутації політичної сили". За версією прес-служби партії, депутати нібито підтримали рішення міськради про виділення родичам їх колеги Романа Марченка земельних ділянок в Києві площею більше 1,4 га. Ці ділянки Марченко нібито захопив.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама