RU

Справу Тимошенко розглядатимуть у лікарні - Батьківщина

07.02.2014, 17:10
Справу Тимошенко розглядатимуть у лікарні - Батьківщина - Фото
Юлія Тимошенко
11 лютого судове засідання Київського районного суду Харкова про зловживання корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ) відбудеться в приміщенні лікарні Укрзалізниці, де проходить курс лікування обвинувачена екс-прем'єр Юлії Тимошенко. Про це повідомляє прес-служба партії Батьківщина.

"Проведення суден таким чином не передбачено ні старим, ні новим "прогресивним" Кримінальним процесуальним кодексом України. Планують провести суд над Тимошенко в лікарняній палаті. Судові засідання мають відбуватися в залах судових засідань, відповідно до Конституції, повинні бути відкритими і гласними. Інакше це буде черговим порушенням прав людини", - йдеться в заяві політсили.

Як відомо, 24 січня екс-прем'єр-міністр звернулася до адміністрації Качанівської колонії з заявою, в якій вимагала доставити її на судове засідання з розгляду справи ЄЕСУ. Однак судове засідання тоді перенесли через хворобу судді.

Нагадаємо, з квітня 2012 екс-прем'єр Тимошенко проходить курс лікування в Центральній клінічній лікарні Укрзалізниці в Харкові. За станом здоров'я вона жодного разу не була доставлена ​​до суду.

У рамках справи ЄЕСУ екс-прем'єру пред'явлені звинувачення за п'ятьма епізодами: організація заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в 1997-1998 роках шляхом незаконного отримання податку на додану вартість (ч.3 ст.27, ч.5 ст.191 КК); замах на заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в 1997-1998 роках шляхом незаконного отримання податку на додану вартість (ч.3 27, ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 КК); несплата податку по підприємству ЄЕСУ (ч .3 ст.27 , ч.3 ст.212 КК); несплата прибуткового податку, (ч.3 ст.212 КК); вчинення злочину шляхом службового підроблення (ч.3 ст.27, ч.2 ст.366 КК).

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини