RU

Справу Тимошенко по ЄЕСУ розглядатимуть в Харкові

29.03.2012, 15:08
Справу Тимошенко по ЄЕСУ розглядатимуть в Харкові - Фото
Юлія Тимошенко

Кримінальну справу колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо діяльності корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ) передано в Київський райсуд Харкова, повідомив прокурор області Геннадій Тюрін.

"Кримінальну справу, із затвердженим обвинувальним висновком направлено до Київського райсуду", - сказав він на брифінгу в четвер у Харкові, передає Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що слідством повністю доведено вину Тимошенко по п'яти епізодах.

У відповідь на прохання захисника Тимошенко Сергія Власенка, що був присутнім на брифінгу, Тюрин уточнив, що ці епізоди відносяться до 1997-1998 рр.., а також до більш пізнього періоду.

Захисник екс-прем'єра заперечив, що звинувачення безпідставні.

"У вас порожній обвинувальний висновок, у вас немає жодних доказів", - наголосив Власенко.

Тюрін відповів: "Це доводи захисту, які будуть досліджуватися в суді".

Прокурор також повідомив, що підтриманням обвинувачення займатимуться два співробітники обласної прокуратури, які мають стаж роботи більше 10 років. Крім того, він звернувся до Генпрокуратури з проханням виділити кілька прокурорів.

Як повідомлялося, Тимошенко звинувачують в організації заволодіння та замаху на заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем та службової підробки, в організації ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження коштів до державного бюджету; ухиленні від сплати прибуткового податку з громадян, що спричинило тяжкі наслідки. Здійсненню цих дій передувало неповернення в державу валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі більше $160 млн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини