RU

Справу проти Lb.ua закрили через непослідовність Ландика

03.08.2012, 14:48
Справу проти Lb.ua закрили через непослідовність Ландика - Фото
Володимир Ландик
Прокуратура Києва закрила кримінальну справу за фактом порушення таємниці листування народного депутата-регіонала Володимира Ландика через непослідовну позицію політика. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

У повідомленні говориться, що за результатами перевірки, організованої за дорученням президента Віктора Януковича і вказівкою генпрокурора Віктора Пшонки щодо законності порушення справ відносно ряду ЗМІ прийнято процесуальне рішення. "Прокуратурою міста Києва винесено постанову про закриття кримінальної справи за фактами порушення таємниці листування народного депутата В. Ландика через непослідовність позиції самого заявника, який неодноразово робив суперечливі заяви в пресі", - відзначили в прокуратурі.

Крім того, в постанові про закриття кримінальної справи зазначено, що порушення закону з боку сайту в даній конкретній ситуації не спричинило істотної шкоди.

Також роз'яснюємо, що згідно з вимогами чинного законодавства передбачена кримінальна відповідальність за порушення конституційного права на таємницю листування та порушення недоторканності приватного життя.

Нагадаємо, кримінальну справу проти Лівого берега було порушено за фактом порушення сайтом таємниці листування народного депутата Ландика.

Досьє на Володимира Ландика
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини