RU

Справу Пилипишина в суді вивчають заново

17.07.2013, 17:37
Справу Пилипишина в суді вивчають заново - Фото
Віктор Пилипишин
Справу про зловживання Віктора Пилипишина слухають заново. Про це розповів сьогодні після засідання суду представник держобвинувачення у цій справі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, раніше справу слухав суддя Дідик, сьогодні - суддя Дроздова. Прокурор відмовився коментувати причини заміни судді. Він повідомив, що сьогодні відбулося вже третє засідання з суддею Дроздової і зараз суд перебуває на стадії допиту свідків. Примітно, що при заміні судді справу почали слухати заново, хоча розгляд було вже на фінальній стадії судових дебатів. Представники партії Свобода, які регулярно приходять на суд до Пилипишину, розцінили заміну судді як спробу затягнути розгляд.

Не повідомив прокурор і дату, на яку призначили наступне засідання. Адвокат Пилипишина також відмовилася від коментарів.

На сьогоднішньому слуханні був присутній сам Пилипишин, але після завершення засідання працівники Грифона вивели його через чорний хід, де він сів у машину і поїхав, уникнувши зустрічі зі свободівцями, які пікетували будівлю суду і чекали Пилипишина біля центрального входу. Свободівець Юрій Левченко на парламентських виборах-2012 був конкурентом Пилипишина в Шевченківському районі столиці. Левченко лідирував, але ЦВК тоді вирішив, що реальні результати голосування неможливо встановити.

Пилипишина судять за перевищення влади і службових повноважень при відчуженні нерухомого майна на посаді голови Шевченківської райадміністрації, що призвели до збитків у сумі понад 15 млн.грн.

Досьє на Віктора Пилипишина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини