RU

"Справу Тимошенко" готують до передачі у суд

18.05.2011, 14:40
978272bc3c6750b095d8056f5efc9d01.jpg

"Справу Тимошенко" готують до передачі у суд

Генеральна прокуратура України зібрала всю доказову базу з приводу перевищення влади і службових повноважень Юлією Тимошенко при підписанні газових контрактів 2009 року і готова передати ці матеріали до суду. Така інформація була озвучена на засіданні Тимчасової слідчої комісії ВР із газових угод з Росією часів прем’єрства Ю.Тимошенко щодо ознак державної зради у сфері економічної безпеки країни першим заступником генпрокурора Ренатом Кузьміним, про що повідомив глава ТСК Інна Богословська.

"Усі матеріали зібрані, усі докази є, справа готова до передачі до суду, але необхідно провести слідчі дії: пред'явити остаточні обвинувачення Тимошенко і проводити ознайомлення з матеріалами справи", - наголосила І.Богословська, слова якої цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Тимошенко немає зараз (на допиті, - ред.), і сьогодні Кузьмін заявив, що слідчий поводився дуже лояльно досі, але якщо найближчим часом процесуальна поведінка сторін не зміниться, то може бути поставлено питання і про зміну запобіжного заходу, можуть бути приводи", - сказала вона.

І.Богословська зазначила, що Генпрокуратура продовжить роботу за мотивами дій Ю.Тимошенко. "Тактика, вибрана прокуратурою на сьогодні стала зрозумілою: вони беруть готовий склад, там, де вже доводити нічого, і будуть направляти його до суду - виділяти і направляти", - сказала регіонал.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада створила ТСК з газових угод із Росією щодо ознак державної зради у сфері економічної безпеки країни у період роботи уряду Ю.Тимошенко. Глава комісії - регіонал І. Богословська.

За оцінками Прем'єр-міністра Миколи Азарова, екс-прем'єр Ю.Тимошенко у 2009 році підписала "кабальний" газовий контракт із Росією в обмін на списання боргів у $450 млн. з корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ).

11 квітня Генпрокуратура порушила проти Ю.Тимошенко кримінальну справу за газовими контрактами 2009 року. Як зазначили у ГПУ - за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових контрактів. Захист Ю.Тимошенко оскаржив постанову Генпрокуратури про порушення справи у Печерському суді Києва, але суд визнав його законним. Тепер захист збирається звертатися до Апеляційного суду Києва, а після - до Європейського суду з прав людини.

Інна Богословська: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини