RU

Справа Тимошенко: судді викликали "швидку"

01.12.2011, 17:21
Справа Тимошенко: судді викликали
e34e71c06b9375c7d38dc1f07297c4e6.jpg
До будівлі апеляційного суду міста Києва під'їхала "швидка допомога". За припущенням народних депутатів і захисників Юлії Тимошенко, вона була викликана судді Олені Ситайло, яка розглядає апеляцію на вирок екс-прем'єра.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в судовому засіданні триває технічна перерва, яку було оголошено на 15 хвилин, але триває вона вже більше 40 хвилин.

Судді в залі засідань не було, а народні депутати бачили, як вона перейшла в інший корпус суду, до якого під'їхала "швидка" з увімкненими мигалками.

Народні депутати і захисники Тимошенко в коментарях журналістам не виключають, що швидку викликали саме Ситайло, тому що поки немає ніяких пояснень, чому затримується перерва і де знаходиться суддя.

За словами депутата Юрія Одарченка, він підійшов до водія "швидкої допомоги", і той підтвердив, що бригада приїхала до судді, але прізвища не назвав.

Співробітники суду, у яких журналісти намагаються з'ясувати, до кого приїхали медики, ніякої додаткової інформації не мають.

Доповнено: адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк повідомив, що в зал судових засідань прийшов судовий розпорядник, який підтвердив, що судді стало погано і їй викликали "швидку". Разом з тим, поки немає інформації, госпіталізована вона чи ні, чи буде сьогодні продовжено розгляд апеляції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини