RU

Справа Тітушка: суд переніс засідання на 6 серпня

10.07.2013, 15:45
Справа Тітушка: суд переніс засідання на 6 серпня - Фото
Сергій Приходько, Михайло Пшук та Андрій Ярошенко
Шевченківський суд Києва переніс розгляд справи за фактом нападу на журналістів 18 травня в Києві на 6 серпня.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, на сьогоднішнє засідання не з'явився адвокат підсудних Андрія Ярошенка, Сергія Приходька та Михайла Пшука, у зв'язку з чим суддя оголосила перерву.

Справа Тітушка: суд переніс засідання на 6 серпня

До суду прийшов Арсеній Яценюк. Місце знайшлося тільки на підвіконні

Яценюк вважає, що перенесення судового засідання у справі про напад на журналістів - навмисне затягування розгляду для того, щоб винести м'який вирок винним. "Було зрозуміло, що вже був підготовлене перенесення цього засідання на 6 число. Нагадаю вам, що 5 серпня, коли найнижча політична активність, була заарештована Юлія Тимошенко, і я так розумію, що це перенесення пов'язане тільки з тим, щоб була низька активність політична і спробували винести м'яке покарання", - зазначив Яценюк.

Він підкреслив, що український суд зобов'язаний винести рішення у цій справі до Вільнюського саміту. Він підкреслив, що необхідно також знайти організаторів зіткнень, що мали місце 18 травня. "Я неодноразово говорив про те, що, за моєю інформацією, до організації цієї акції має персональне ставлення секретар РНБО
Клюєв. Зрозуміло, що без міністра внутрішніх справ і без правоохоронної системи побиття журналістів відбутися не могло", - сказав він.

Нагадаємо, раніше суд
об'єднав справу за обвинуваченням Михайла Пшука, Сергія Приходька та Андрія Ярошенка в нападі на журналістів 18 травня зі справою Вадима Тітушко.

18 травня в Києві в ході акцій протесту опозиції і влади постраждали двоє журналістів - Владислав Содель та Ольга Сніцарчук.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини