RU

Справа соціологів: СБУ назвала причину виклику вчених на допит

14.03.2012, 13:09
Справа соціологів: СБУ назвала причину виклику вчених на допит - Фото
72d7a173722d4c04cf0f3b944e83a560.jpg
Співробітники Вченої ради Інституту соціології НАН України викликані на допит у Службу безпеки в якості свідків у рамках розслідування кримінальної справи про розтрату державних коштів у сумі понад 920 тис.грн. Про це йдеться в офіційному повідомленні прес-центру СБУ.

15 лютого Головне слідче управління СБУ порушило кримінальну справу за фактом розтрати посадовими особами Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Головного управління державної служби України та дочірнього підприємства Інституту соціології НАН України "Центр соціальних експертиз" державних коштів в сумі понад 920 тис.грн. шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 Кримінального кодексу).

"У рамках цієї кримінальної справи, відповідно до норм чинного законодавства, проводяться слідчі дії, в тому числі допити співробітників інституту в якості свідків по справі", - пояснили в СБУ.

Нагадаємо, весь склад вченої ради Інституту соціології Національної академії наук України викликали на допит до Служби безпеки України. Про це заявив заступник директора Інституту соціології Євген Головаха. У листі старшого слідчого 3-го відділу 1-го управління СБУ Дишлюка, зокрема, говориться, що "явка є обов'язковою". У разі неявки без поважних причин "можливий примусовий привід", а при наявності підстав - притягнення до адміністративної або до кримінальної відповідальності.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини