RU

Справа Щербаня:у Тимошенко вимагають не враховувати п'ять свідків

27.03.2013, 15:15
Справа Щербаня:у Тимошенко вимагають не враховувати п'ять свідків - Фото
Сергій Власенко
Захист Юлії Тимошенко вимагає не враховувати показання свідків Ігоря Мар'їнкова, Сергія Зайцева, Володимира Щербаня, Руслана Щербаня і Петра Кириченка у справі про вбивство  Євгена Щербаня. Про це повідомив сьогодні на брифінгу захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко повідомив, що відповідну заяву буде направлено в Генеральну прокуратуру сьогодні.

Захисник Тимошенко наголосив, що, відповідно до статті 97 Кримінально-процесуального кодексу, показання з чужих слів можуть бути визнані судом доказами, якщо сторони процесу згодні на це. "Ми не згодні визнавати ці свідчення доказами, і тільки це є достатньою підставою для того, щоб і слідчий, і суд ці дані не враховували", - заявив він.

Крім цього, Власенко підкреслив, що свідчення з чужих слів повинні бути підкріплені іншими доказами, чого в даному випадку не було.

Він також звернув увагу на те, що, наприклад, у випадку з Мар'їнковим йдеться не просто про показання з чужих слів, а про свідчення, які пройшли два-три ланцюжки. З тієї ж причини захист також просить не враховувати показання свідка Володимира Щербаня.

Крім того, на думку Власенка, свідок Кириченко давав свідчення по скайпу, в той час як його дружина фактично перебувала "в заручниках", під загрозою кримінальної справи і продовження терміну утримання під вартою. Власенко звернув увагу на те, що після того як були отримані свідчення Кириченка, всі кримінальні справи проти нього і його дружини були закриті

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини