RU

Справа Щербаня: свідка Зайцева на суд привіз слідчий

15.02.2013, 15:17
Справа Щербаня: свідка Зайцева на суд привіз слідчий - Фото
Сергій Зайцев, свідок звинувачення у справі про вбивство Щербаня
Свідка у справі за вбивства Євгена Щербаня Сергія Зайцева на суд привіз слідчий прокуратури. Сторона обвинувачення не бачить в цьому нічого страшного, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В ході сьогоднішнього допиту захисник Сергій Власенко запитав у свідка, з ким він прийшов на сьогоднішнє засідання. Той відповів, що Степан Богданович - слідчий, який також був присутній на суді. Зайцев, уточнив, що він "спілкувався зі слідчим"

Після засідання, прокурора Олега Пушкаря попросили пояснити цей факт. Пушкар заявив, що не бачить в цьому тиску на свідка: "Так що, якщо підвіз, цей тиск? Будь ласка, нехай возить захист, які проблеми?".

Репліку "спілкувався зі слідчим" прокурор прокоментував так: "Ви зрозумійте стан свідка. Людина не щодня виступає в суді, це людина не публічна. Він може збитися, щось забути. Він говорив про своє спілкування зі слідчим, він так це назвав . Все спілкування зі слідчим процесуально зводяться до допиту, і там є відповідна процедура, тому свідок назвав спілкуванням процедуру допиту".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини