RU

Справа Развозжаєва: опозиція у новій Раді вивчить викрадення

23.10.2012, 17:36
Справа Развозжаєва: опозиція у новій Раді вивчить викрадення - Фото
Арсеній Яценюк
За словами одного з лідерів об'єднаної опозиції Арсенія Яценюка, сьогодні залишаються без відповіді безліч запитань. Серед них - хто викрав людину, яка йшла в офіс ООН з метою отримання притулку, чому до сьогоднішнього дня немає позиції ні МЗС і СБУ, а також чи дійсно іноземні спецслужби діяли на території України.

"Якщо це так, то це буде предметом розслідування спеціальної парламентської комісії вже в новому парламенті", - зазначив Яценюк, якого цитує прес-служба Фронту змін.

Нагадаємо, Развозжаєв, якого російські правоохоронні органи разом з іншими представниками несистемної опозиції звинуватили в підготовці заворушень на підставі матеріалів фільму "Анатомія протесту - 2" (матеріали були показані на телеканалі НТВ, що належить Газпром-медіа), 19 жовтня зник із Києва. На наступний день СКР повідомив, що Развозжаєв в Москві оформив явку з повинною. Тим часом сам Развозжаєв, який заарештований за санкцією суду, встиг крикнути журналістам на виході з будівлі, що його піддали тортурам.

Напередодні в МВС України заявили, що українська міліція проведе дослідчу перевірку обставин подій, що відбулися в Києві з російським опозиціонером, тільки за наявності відповідного звернення або заяви про протиправні дії у відношенні цього громадянина. В даний час ніяких подібних звернень з цього приводу в міліцію не надходило, - підкреслили в міліції.

Тим часом в управлінні верховного комісара ООН у справах біженців в Україні заявили, що відразу після зникнення Развозжаєва в Києві 19 жовтня було подано заяву про його зникнення в Солом'янське відділення РУ ГУ МВС України. В управлінні ООН заявили, що чекають офіційних даних про розслідування справи.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини