RU

Справа Майдану:ВРЮ просить Порошенка звільнити суддю Гриньковську

10.05.2016, 15:09
Справа Майдану:ВРЮ просить Порошенка звільнити суддю Гриньковську - Фото
Наталья Гриньковская (скриншот с видео канела 24)

Вища рада юстиції прийняла рішення про внесення подання Президенту України про звільнення судді Наталії Гринковської з посади судді Шевченківського суду Києва у зв'язку з порушенням присяги судді. Про це повідомила адвокат Небесної сотні Євгенія Закревська в Facebook.

Суддя Гриньковська порушила присягу в ході розгляду справи щодо арешту журналіста Валерія Гагаруца, якого затримали в ході зіткнень під Адміністрацією президента 1 грудня 2013 року. Суддя не звернула увагу на те, що Гагаруца допитували вночі, не вказали точний час затримання і не обґрунтували, чому не можна обрати більш м'який запобіжний захід.

Справа Майдану:ВРЮ просить Порошенка звільнити суддю Гриньковську

31 березня ВРЮ схвалив звільнення шести суддів за арешти майданівців, серед яких була суддя Шевченківського районного суду міста Києва Світлана Гайдук.

"Залишилася Малиновська з цієї трійці суддів" заручників Банковій ", - зазначила Закревська.

18 березня Вищий рада юстиції внесла подання про звільнення за порушення присяги двох суддів, які виносили рішення проти активістів Майдану. "Вища рада юстиції шляхом таємного голосування прийняла рішення внести подання про звільнення Фролова Максима Олександровича з посади судді Голосіївського районного суду міста Києва за порушення присяги. Крім того, одноголосно було підтримано внесення подання про звільнення судді Шевченківського районного суду міста Києва Гриньковської Наталії Юріївни", - зазначила прес-служба ВРЮ.

Читайте також: Встановлено особу судді, за рішення якої розганяли Майдан


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини