RU

Справа Бузини: у підозрюваних силою взяли зразки ДНК

12.07.2016, 18:01
Справа Бузини: у підозрюваних силою взяли зразки ДНК - Фото
Фото: Facebook Жеки Карася
Сьогодні на підставі постанов Печерського райсуду Києва здійснено примусовий відбір біологічних зразків у підозрюваних у вбивстві українського журналіста Олеся Бузини Андрія Медведька і Дениса Поліщука. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

У ГПУ зазначили, що проведення даної слідчої дії зумовлено тим, що підозрювані неодноразово відмовлялися повторно надати біологічні зразки на експертне дослідження. На думку слідчих, відбір зразків ДНК Медведька і Поліщука, який здійснювався слідчими національної поліції відразу після їх затримання, відбувся з порушеннями вимог КПК.

У Генпрокуратурі заявляють, що процедура відбору зразків відбулася в присутності адвокатів Медведька і Поліщука, з дотриманням вимог КПК України і забезпеченням прав і свобод підозрюваних.

Разом з тим народний депутат Ігор Луценко на своїй сторінці в Facebook написав, що правоохоронці напали на адвокатів Медведька і Поліщука, а їх самих попередньо побили, після чого силою взяли зразки їх біологічного матеріалу.

За словами Луценка, підозрюваних та їхніх адвокатів побили працівники Корда. "... Побили Медведька і Поліщука, їх адвокатів, заблокували в приміщенні Медведька і Поліщука, примусово відібрали зразки крові і зразки слини, які вони відмовлялися надавати", - написав він.

"Все це відбувалося без участі їхніх адвокатів, яких тримали кожного по 30 працівників Корд" - додав депутат.

Справа Бузини: у підозрюваних силою взяли зразки ДНК

Справа Бузини: у підозрюваних силою взяли зразки ДНК

Фото: Facebook Жеки Карася

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини