RU

Справа Тимошенко передана до суду

17.06.2011, 13:00
Справа Тимошенко передана до суду - Фото
095dfb5da7a34c704ca8fe9e72e6aa85.jpg

Справа Тимошенко передана до суду

Кримінальна справа проти Юлії Тимошенко щодо газових угод у 2009 році була передано до Печерського районного суду вранці у п'ятницю. Про це слідчий Олександр Нечвоглод повідомив захиснику Юлії Тимошенко Сергію Власенку.

"Передача справи до суду сталася з черговим грубим порушенням КПК і всупереч здоровому глузду", - заявляє Власенко.

У повідомленні зазначається, що 16 червня було останнім днем ознайомлення з матеріалами справи. Згідно з вимогами статей 218 і 221, Тимошенко та її захист мали право передати до прокуратури відповідне клопотання.

"Вчора о 17:15 Сергій Власенко подзвонив слідчому і повідомив, що готовий передати йому близько 50 клопотань про проведення додаткових слідчих дій, допитів, очних ставок і експертиз. Оскільки Нечвоглод повідомив, що його "немає і не буде" на робочому місці, Юлія Тимошенко була змушена передати клопотання поштою", - зазначено у повідомленні.

"Згідно із законом, - пояснює Власенко, - перед складанням обвинувального висновку слідчий зобов'язаний розглянути все це клопотання, і тільки після цього приймати рішення, повернутися до стадії досудового слідства або складати висновок".

"Крім того, у будь-якому випадку починати писати висновок слідчий має право лише після того, як закінчився термін ознайомлення зі справою, у цьому випадку - з 17 червня. Це означає, щоб встигнути на 09:00 ранку до суду, пан Нечвоглод висновок писав вночі, що також є незаконним. На фоні таких порушень я не здивуюся, якщо до матеріалів справи вже додано і рішення суду у цій справі", - зазначив Власенко.

Потрібно також врахувати, наголошено у повідомленні, що 20 червня в Апеляційному суді Києва має розглядатися питання о незаконності обмеження Тимошенко у термінах на ознайомлення з матеріалами справи.

"Таке публічне відверте зневаження закону в цій справі свідчить про те, що матеріали справи сфальсифіковані і не містять ніяких доказів провини Юлії Тимошенко", - переконані у БЮТ.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура порушила проти Тимошенко кримінальну справу за газовими контрактами у квітні. Як зазначили у ГПУ, справа порушена за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових контрактів.

За оцінками прем'єр-міністра Миколи Азарова, екс-прем'єр Тимошенко у 2009 році підписала кабальний газовий контракт з Росією в обмін на списання боргів у $450 млн. з корпорації "Єдині енергетичні системи України".

Сергій Власенко: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини