RU

Справа Шеремета: експерти визнали докази МВС неповними

16.01.2020, 14:26
Справа Шеремета: експерти визнали докази МВС неповними - Фото
Яна Дугарь (Фото: Сергій Долженко/ЕРА)

Адвокати військовослужбовця Яни Дугарь, підозрюваної у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, заявляють, що фахівці визнали експертизу МВС необґрунтованою, неповною, необ'єктивною і такою, що не відповідає закону Про судову експертизу і КПК. Про це вони написали на сторінці компанії OK LEGAL Оріховський і Коломієць у Facebook.

Адвокати опублікували частину документа, в якому проаналізовано експертизу ходи і портретну експертизу з відеозапису камери спостереження. "Це рецензія від фахівців-науковців із криміналістичних експертиз з більш ніж 30-річним досвідом, які дорожать репутацією і незалежні від МВС", - написали адвокати.

Загальний висновок: експертиза неповна, необ'єктивна і не може служити доказом. Відповідно до висновку, психологічна експертиза МВС дослідила чисто рухові характеристики, які самі по собі взагалі не можуть бути предметом психологічної експертизи, офіційних методик такого дослідження немає, справжня психологічна експертиза такого відеозображення повинна досліджувати міміку, пантоміму та інш., але цього зроблено не було.

Справа Шеремета: експерти визнали докази МВС неповними

Справа Шеремета: експерти визнали докази МВС неповними

Фахівці вважають, що в портретній частині експертизи упущено цілий етап за методикою дослідження:  описан зображення, його якість, зовнішність, не визначена вікова група й антропологічний тип, не описана зачіска тощо.

Ці дані, на думку адвокатів, доповнюють очевидні логічні суперечності експертизи Нацполіції.

  • 2 грудня 2019 року силовики назвали підозрюваних у справі Шеремета. Підозри оголошені військовослужбовцю і музиканту Андрію Антоненку, військовій медсестрі Яні Дугарь, лікарю і волонтеру Юлії Кузьменко.
  • 15 січня свідок у справі Шеремета заявила в суді про алібі Дугарь.
  • Дугарь підозрюють у тому, що вона проводила розвідку на місці вбивства Шеремета. Її адвокат заявив, що вона не причетна до вбивства Шеремета, а докази проти неї сфальсифіковані.

Читайте також: Справа Шеремета. Адвокат: На відео в матеріалах справи - не Дугарь

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини