Справа Шеремета. Адвокати Антоненка назвали заяву МВС маніпулятивною

27.02.2020, 15:51
Справа Шеремета. Адвокати Антоненка назвали заяву МВС маніпулятивною - Фото
Андрій Антоненко (Фото: Степан Франко/ЕРА)

Андрій Антоненко, підозрюваний у справі про вбивство Павла Шеремета, не відмовлявся від слідчих дій, стверджує захист

Маніпулятивною і частково неправдивою назвали інформацію Міністерства внутрішніх справ про відмову підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета від ряду слідчих дій адвокати музиканта і військовослужбовця Андрія Антоненка. Заяву адвокатів опубліковано в Facebook.

Адвокати Віталій Галенченко, Дмитро Круговий і Станіслав Кулик стверджують, що їх підзахисний не відмовлявся, як заявили вчора в МВС, від проведення слідчого експерименту 1 лютого, а наполягав на його проведенні в присутності вільно обраного захисника, в чому йому було відмовлено. Адвокати підкреслили, що про слідчий експеримент було повідомлено тільки одному з них, який перебував тоді в Харкові, і не за три дні, як вимагає закон, а в день проведення слідчих дій.

У відповідь на твердження МВС про те, що Антоненко відмовився від дачі показань і від спільного допиту з іншою підозрюваною, лікарем Юлією Кузьменко, адвокати нагадали, що 28 грудня 2019 року він добровільно і, на їхню думку, вичерпно дав свідчення.

Також адвокати Антоненка заявили, що він не відмовлявся, як стверджує МВС, проходити тестування на поліграфі, але вимагає, щоб воно проводилося членами американської чи британської асоціації поліграфологів.

У заяві підкреслюється, що 6 лютого Антоненко, дійсно, письмово відмовився від будь-якого подальшого співробітництва зі слідством, поки його захист не буде ознайомлено з матеріалами розслідування.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии