RU

"Справа СБУ". Депутати відмовляються приходити на допити

25.11.2008, 16:18

Генеральна прокуратура України поки не завершила перевірку обвинувачень виконувачого обов'язків голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка на адресу народних депутатів. Про це повідомив в інтерв'ю газеті "Дєло" Генеральний прокурор України Олександр Медведько.

До того ж він заявив, що внаслідок заходів, що проводяться, виникають складності з допитом депутатів: "вони не реагують на запрошення до Генпрокуратури, тому перевірка не завершена".

"Стосовно Геннадія Москаля ми скасували постанову про відмову в порушенні кримінальної справи. І матеріали направлені на додаткову перевірку. Але це не свідчить про те, що Москаль причетний до корупції. Можу ще раз повторити, що на цей момент немає встановлених законним шляхом фактів причетності нардепів до корупції, контрабанди і так далі", - додав О.Медведько.

Нагадаємо, раніше на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань боротьби з контрабандою і корупцією заступник глави СБУ Тіберій Дурдинець заявив, що Служба безпеки України отримала звернення від громадян щодо службових зловживань народного депутата України від НУНС Г.Москаля. Т.Дурдинець повідомив, що Г.Москаль уникає контактів із СБУ щодо створення під час його керівництва в Державному комітеті України з питань національностей і релігії комісії з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій.

У свою чергу Г.Москаль заявив, що він подав до суду два позови проти в.о. голови СБУ Валентина Наливайченка і один позов проти заступника глави СБУ Тіберія Дурдинця за дезінформацію. Як компенсацію за моральну шкоду політик вимагає "по 200 тис. грн. за кожну образу з Наливайченка (разом, 400 тис. грн.) і 150 тис. грн. з Дурдинця".

Детальніше про скандал у СБУ у статті "Облава на Наливайченка">>>

Досьє на Олександра Медведька>>>

Досьє на Геннадія Москаля >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини