RU

"Справа Лозинського" може дійти до Верховного Суду

21.04.2011, 13:45

Оскарження вироку колишньому народному депутату Віктору Лозинському може дійти до Верховного Суду України. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції Партії регіонів Сергій Ківалов, коментуючи вирок суду В.Лозинському.

Так, С.Ківалов, відповідаючи на питання щодо справедливості винесеного вироку, сказав: "Практика показує, що прокурор завжди просить міру покарання вищу, ніж та, до чого у результаті приходить суд. Але це рішення - тільки першої інстанції. Ще є апеляція і касація, справа може навіть дійти до Верховного Суду, якщо це дозволить Вищий спеціалізований суд з розгляду кримінальних і цивільних справ".

Відповідаючи на питання, чи здатні подібні кримінальні справи змінити світогляд чиновників, нардеп-регіонал зазначив ствердно. "За допомогою ЗМІ сьогодні усі чиновники знають, що якщо вчинюється злочин, то покарання не уникнути, особливо на фоні подій із рибаками у Чернівцях і справою Лозинського", - сказав він.

Нагадаємо, 20 квітня Дніпровський районний суд Києва визнав винними у вбивстві жителя Кіровоградської області Валерія Олійника колишнього народного депутата В.Лозинського та його спільників. В.Лозинський засуджений на 15 років ув’язнення, хоч прокуратура просила довічний строк.

Адвокат В.Лозинського Віктор Грицюк повідомив, що рішення Дніпровського райсуду Києва про 15 років ув’язнення для В.Лозинського буде оскаржено в Апеляційному суді.

Сергій Ківалов: біографія та добірка новин>>>
Віктор Лозинський: біографія та добірка новин>>>
Справа Лозинського: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини