RU

Справа Бабченка: адвокат розповів про підозрюваного

31.05.2018, 17:53
Справа Бабченка: адвокат розповів про підозрюваного - Фото
Фото: Євген Солодко/Facebook

Адвокат підозрюваного в організації замаху на журналіста Аркадія Бабченка заявив, що його підзахисний Борис Герман є виконавчим директором українсько-німецького СП Шмайсер, приватного підприємства з виробництва зброї. Про це Євген Солодко написав на своїй сторінці в Facebook.

"Отже, про організатора "замаху на вбивство" Аркадія Бабченка - його звуть Борис Герман, виконавчий директор українсько-німецького СП Шмайсер, єдиного недержавного підприємства з виробництва зброї в нашій країні", - написав адвокат.

Підприємство, за словами Солодко, має давні виробничі відносини з Міноборони, а сам Герман нібито відомий своєю волонтерською діяльністю для потреб АТО.

"Саме його оптика стоїть на гвинтівках наших снайперів, саме він модернізує і створює найпотужніші снайперські комплекси на базі існуючого армійського озброєння", - написав адвокат.

Солодко також повідомив, що за останні півроку квартиру і завод підозрюваного неодноразово обшукували співробітники СБУ, "зі співробітниками якої довелося поділитися - в протоколі згадуються 70 тисяч доларів".

"Третє - в листуванні в месенджерах мова йде про що завгодно, але не про вбивство, а ось припущень "кілера" і співробітника, який допитує його, скільки завгодно", - повідомив адвокат.

Також, за його словами, в матеріалах справи немає списку потенційних жертв.

"Сам "кілер", діючи вже в рамках протоколу про контроль за вчиненням злочину, пропонує "грохнути" якихось Тодора Пановского і Богданова, кажучи про те, що останнього ненавидить "... з 14-го року", - написав Солодко.

Варто зазначити, що в червні 2017 року заступник прокурора Києва Андрій Андрєєв повідомляв про затримання керівника ТОВ Українсько-німецьке спільне підприємство Шмайсер, яке спеціалізується на виготовленні травматичної зброї.

"Цей безпринципний тридцятиоднорічний громадянин намагався безпосередньо на робочому місці за 66 000 гривень продати бойові пістолети Макарова, ТТ, а також пістолети Шмайсер зі "збитими" ідентифікаційними номерами", - написав тоді Андрєєв.

Затриманому тоді повідомили про підозру. Чим закінчилася справа, невідомо.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини