RU

Спостерігати за виборами онлайн зможуть тільки зареєстровані

17.10.2012, 17:10
Спостерігати за виборами онлайн зможуть тільки зареєстровані - Фото
1f7097502beb712317e135632a7fe10c.jpg
За словами голови ЦВК Володимира Шаповала, порядок передбачає адреса сайту: www.vybory2012.gov.ua, а також те, що його розпорядником є ​​ЦВК.

Згідно з порядком, доступ до перегляду відеозображення буде надаватися користувачам після реєстрації безпосередньо на веб-сайті, або авторизації за допомогою облікового запису в соціальній мережі, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Користувачі зможуть авторизуватися на веб-сайті за допомогою облікових записів в Google, Яндекс, Facebook, Twitter.

Також Шаповал розповів, що трансляція на веб-сайті почнеться з початком підготовчих засідань виборчих комісій і завершиться після завершення голосування, але не раніше 20:00.

У свою чергу, член ЦВК Ігор Жиденко наголосив, що таке рішення буде суперечити логіці самої ідеї створення сайту, а саме - вільному доступу виборця до відеоспостереженню. Він підкреслив, що для реєстрації користувачам потрібно буде вказати адресу електронної пошти, а вона є не у всіх. "На мою думку, цим рішенням створюються штучні перепони для виборців", - підкреслив Жиденко.

Разом з тим, член ЦВК Михайло Охендовський підкреслив, що це рішення спрямоване на те, щоб захистити функціонування системи. "Ідентифікація користувачів пропонується тільки для того, щоб розрізняти запити людини і машини. Тобто, захистити систему від небажаних атак, в тому числі DDos-атак в ході функціонування цього сайту. Якщо ми цього не зробимо, система буде вразливою", - сказав він .

Більшістю голосів ЦВК затвердила запропонований порядок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини