RU

Спостерігачам з Європи показали колонію Тимошенко

25.06.2012, 17:46
Спостерігачам з Європи показали колонію Тимошенко - Фото
Стіни Качанівської виправної колонії (фото - byut.com.ua)
Спостерігачі з Європи - колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський та екс-президент Європарламенту Пет Кокс відвідали Качанівську виправну колонію N54, в якій відбуває покарання екс-прем'єр Юлія Тимошенко. Побаченим в колонії вони залишилися задоволені, стверджує тюремна влада.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України, Кваснєвський і Кокс ознайомилися з виробничими об'єктами, православним храмом для засуджених жінок, побували в будівлі загальноосвітньої школи та професійно-навчального центру, кімнаті психоемоційного розвантаження засуджених, у житлових приміщення для засуджених жінок, і подивилися, в яких умовах утримується Тимошенко.

"Кваснєвський і Кокс висловили позитивні враження від побаченого, зокрема, щодо створення належних сучасних умовах відбування покарання у вигляді позбавлення волі", - стверджують в ДПтС.

Супроводжував делегацію начальник управління ГПтС України в Харківській області. Під час перебування у виправній установі візитери отримали загальну інформацію від начальника колонії про її особливості.

Нагадаємо, вчора Кваснєвський і Кокс близько трьох годин провели в ЦКБ N5, де проходить лікування екс-прем'єр Юлія Тимошенко. Спостерігачі залишилися в Харкові, щоб мати можливість бути присутнім на засіданні суду у справі про зловживання в корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ) понеділок 25 червня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини