RU

Спостерігачі від Європарламенту оцінили вибори як демократичні

27.10.2014, 15:25
Спостерігачі від Європарламенту оцінили вибори як демократичні - Фото
Фото: Facebook Andrej Plenković
Сьогодні президент України Петро Порошенко провів зустріч з делегацією Європейського парламенту зі спостереження за парламентськими виборами в Україні. Голова делегації Андрій Пленкович привітав президента з успішним і демократичним проведенням виборів, які відповідають європейським стандартам, йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

Місія спостереження Європейського парламенту зазначила, що вибори в цілому були вільними і справедливими і пройшли в "повній відповідності з українським законодавством та міжнародними стандартами". "Ми відвідали багато виборчих дільниць і маємо оптимістичний висновок щодо організації та проведення цих виборів", - підкреслив Пленкович.

Глава делегації ЄП також звернув увагу на той факт, що головними темами під час виборів у всіх регіонах України були європейська інтеграція та встановлення миру. "Ці дві теми є сьогодні головними в Україні, і саме вони формують напрям реформ, яких потребує ваша країна в найближчі місяці", - зазначив Пленкович.

Президент подякував делегації Європарламенту за роботу на позачергових виборах Верховної Ради. Порошенко зазначив, що пишається українським народом, який поставився до виборів дуже відповідально: "Я пишаюся тим, що в дуже складний час українці підтримали європейський курс президента".

Глава держави висловив сподівання, що новий уряд, який буде сформований за підсумками виборів, прискорить проведення реформ.

Президент звернувся до депутатів Європейського парламенту з проханням прискорити ратифікацію угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом в своїх країнах, резюмували в Адміністрації президента.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини