RU

Список опозиції очолять Тимошенко та Яценюк

23.04.2012, 14:10
Список опозиції очолять Тимошенко та Яценюк - Фото
967ca4eaec7e0b7f5673c2e1c61c42ab.jpg
Спільний партійний список об'єднаної опозиції буде сформований на базі партії Батьківщина. Очолять список екс-прем'єр Юлія Тимошенко і лідер Фронту змін Арсеній Яценюк. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив перший заступник голови Батьківщини  Олександр Турчинов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, виборчий штаб об'єднаної опозиції очолив Турчинов.

Яценюк повідомив, що на сьогоднішній день в об'єднану опозицію увійшли, крім Батьківщини та Фронту змін, Народний рух, Народна самооборона, партії За Україну й Реформи і порядок. Список залишається відкритим для всіх, хто поділяє принципи і цінності об'єднаної опозиції.

Нагадаємо, раніше Тимошенко повідомила, що спільний партійний список кандидатів в народні депутати від опозиції до сих пір не оприлюднено з однієї причини: його ще немає, тому що ще не завершено об'єднання. "Але за будь-яких обставин я буду наполягати на оприлюдненні списків, на публічному обговоренні кандидатів з правом вибраковувати тих, хто цього заслуговує", - запевнила екс-прем'єр, яка відбуває покарання у колонії. За її словами, опозиційні кандидати в депутати повинні дати публічну присягу суспільству, яке їх делегувало.

Минулого тижня Тимошенко підписала декларацію про спільну участь у виборах з Яценюком - як у мажоритарних округах, так і за єдиним списком. За інформацією Української правди, текст зі своїм автографом Тимошенко передала через адвоката Сергія Власенка. У документі Тимошенко і Яценюк заявляють про об'єднання перед обличчям авторитаризму. Вони домовилися сформувати єдиний список для виборів за пропорційною системою на базі партії Батьківщина, а після виборів - загальну фракцію в Раді. Фактичним першим номером списку буде Яценюк.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини