RU

Список Батьківщини можуть поповнити Гриценко, Катеринчук і Кужель

19.06.2012, 14:21
Список Батьківщини можуть поповнити Гриценко, Катеринчук і Кужель - Фото
Форум об'єднаної опозиції в Києві
Керівництво об'єднаної опозиції веде переговори про збільшення числа партій, представники яких будуть балотуватися в парламент за списком Батьківщини. Серед новачків, до цих пір не приєдналися до об'єднаної опозиції, називаються лідери Громадянської позиції Анатолій Гриценко та Європейської партії Микола Катеринчук. Про це повідомляє Коммрсант-Україна з посиланням на свої джерела.

Крім партій, в переговорах про "другу хвилю" об'єднання опозиції також беруть участь представники громадських організацій, зокрема, "Громадський опір" Олександри Кужель, а також меджліс кримсько-татарського народу.

Нагадаємо, наприкінці квітня лідери шести політичних сил - Батьківщини, Фронту змін, Народна самооборона, Реформи і порядок, За Україну! і Народного руху України - підписали "Декларацію єдності", в якій зобов'язалися забезпечити перемогу демократичних сил шляхом висунення спільного виборчого списку. Так як нове виборче законодавство забороняє участь у виборах блоків партій, список об'єднаної опозиції було вирішено зареєструвати в Центральній виборчій комісії від імені партії Батьківщина.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини