RU

Спиною до Януковича: організатори акції радять тікати з країни

21.02.2012, 17:10
Спиною до Януковича: організатори акції радять тікати з країни - Фото
Фото: сайт організації "Ніхто крім нас"
Лідеру всеукраїнської громадської організації ветеранів війни в Афганістані "Ніхто крім нас" (НКН) Олександру Ковальову запропонували виїхати з країни. Про це заявив сам Ковальов, який раніше організовував виступи афганців біля парламенту, а також був організатором акції під час покладання квітів, коли ветерани-афганці повернулися спиною до президента  Віктора Януковича.

"Через день після покладання квітів і нашого вчинку в компанію, співзасновником якої я був до недавнього часу, прийшла податкова. Там провели п'ять обшуків. Мене попередили, що з самого верху дана команда закрити всі господарюючі структури, якщо її засновники пов'язані з НКН і можуть підтримувати НКН ", - повідомив він, передає УНІАН.

За словами Ковальова, ще двох підприємців, в тому числі й з Донецької області, які співчувають організації, викликали в МВС і "жорстко профілактувати, погрожували фактично".

"Крім того, мені сказали, що МВС дана команда шукати будь-яку інформацію, яка мене компроментує. А сьогодні мені прямо сказали старі знайомі співробітники МВС, що мені краще виїхати з країни. Сказали, що на мене дана команда" фас", - зазначив Ковальов.

Також лідер громадської організації повідомив, що за ним постійно їздить чиясь машина, всіх, хто заходить в офіс НКН в Києві, фотографують, телефони прослуховуються.

На думку Ковальова, мета подібного пресингу - "розчавити" рух ветеранів-афганців в Україні.

У МВС заяви Ковальова назвали "не відповідними дійсності".

Нагадаємо, 15 лютого члени "Ніхто крім нас" повернулися спиною до Януковича, коли він покладав квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам в Києві з нагоди чергової річниці виведення радянських військ з Афганістану.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини