RU

Спікером української делегації з питань Донбасу став Арестович

28.10.2020, 19:34
Спікером української делегації з питань Донбасу став Арестович - Фото
Олексій Арестович і Леонід Кучма (Фото: facebook.com/alexey.arestovich)

Радником з інформаційної політики української делегації у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі став Олексій Арестович. Про це Арестович повідомив у Facebook.

"Мене призначено радником делегації з інформаційної політики з повноваженнями "єдиного голосу" щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та народу України", – написав Арестович.

Він запросив зацікавлених осіб, насамперед, журналістів, звертатися до нього за коментарями з питань, пов'язаних із роботою делегації.

Арестович додав, що українська сторона в особі голови делегації у ТКГ Леоніда Кравчука під час сьогоднішнього засідання групи, запропонувала координаторам процесу, представити до 4 листопада свій варіант плану дій щодо інтенсифікації процесу мирного врегулювання.

За словами нового спікера, наступне засідання ТКГ заплановано в період  5 – 10 листопада.

ДОВІДКА. Арестович Олексій Миколайович народився 3 серпня 1975 року. Випускник Одеського інституту сухопутних військ. Майор запасу. З 1999 до 2005 року включно працював у Головному управлінні розвідки. Блогер, колумніст.
  • 15 вересня віцепрем'єр-міністр з питань тимчасово окупованих територій  Олексій Резніков заявляв, що в українській делегації ТКГ з'явиться нова посада спікера. Резніков уточнив, що прессекретар делегації буде висвітлювати роботу контактної групи і "фокусувати всі сигнали in one voice".
  • 29 вересня стало відомо, що на на посаду спікера розглядають кандидатуру дипломата  Маркіяна Лубківського.
  • 28 жовтня Лубківський заявив, що відмовився обійняти посаду спікера української делегації у ТКГ.

Наталия Медведева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини