RU

Спецстатус Севастополя: в Слузі народу розповіли, що планують

17.12.2019, 13:23
Спецстатус Севастополя: в Слузі народу розповіли, що планують - Фото
Богдан Яременко (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

Севастополь може тимчасово зберегти спеціальний статус після прийняття законопроекту про зміни до Конституції у зв'язку з децентралізацією. Про це повідомив у Facebook депутат від фракції Слуга народу Богдан Яременко.

Яременко зазначив, що причиною спецстатусу Севастополя було базування в ньому Чорноморського флоту РФ, але, після виходу Росії з відповідних договорів, інших аргументів, економічних або адміністративних, не залишилося.

У запропонованому президентом Володимиром Зеленським законопроекті №2598 пропонується виключити згадування про спецстатус Севастополя з Конституції.

У той же час, Яременко вважає, що в умовах окупації частини країни потрібно "бути обережним". Він заявив, що домовився з головою профільного комітету Ради Андрієм Клочком при підготовці законопроекту №2598 до другого читання внести поправку до перехідних положень, згідно з якою зміна статусу Севастополя відбудеться після деокупації міста.

  • 12 грудня Зеленський в ефірі каналу 1+1 заявив, що зміни до Конституції у зв'язку з мінських угодами стосуватимуться децентралізації на всій території України.
  • Вчора був опублікований законопроект президента про зміни до Конституції у зв'язку з децентралізацією.
Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини