RU

Спецслужби РФ спробують зірвати мобілізацію в Україні - Генштаб

26.12.2014, 13:15
Спецслужби РФ спробують зірвати мобілізацію в Україні - Генштаб - Фото
3fc06522da7b001117d6d3e302bd6ca3.jpg
Російські спецслужби готують інформаційну спецоперацію, спрямовану на зрив четвертої часткової хвилі мобілізації в Україні. Про це сьогодні на брифінгу повідомив перший заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ генерал-майор Володимир Талалай, коментуючи на прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ інформацію про те, що ФСБ і Генштаб РФ отримали завдання на проведення широкомасштабної операції щодо перешкод мобілізації.

"Інформаційний негатив, безумовно, відчувається, і він посилюється залежно від інформації, що поширюється про подальші плани Збройних Сил України. Максимальні піки негативної інформації були цього року тоді, коли ми реально проводили заходи по відправці ресурсів. Були задіяні комплексні групи під виглядом членів сімей військовослужбовців, які призиваються з мобілізації, під виглядом військовослужбовців, були спроби розхитати військові колективи, застосовувати широке поширення, в тому числі спиртних напоїв, наркотичних речовин з метою підірвати готовність громадян виконувати свій військовий обов'язок", - зазначив він.

За його словами, на сьогоднішній день, як тільки Генштаб почав вести діалог про майбутні нові хвилі мобілізації, з'явилися перші посили від інформаційних підрозділів. "Вони намагаються нам перешкодити у проведенні наших робіт. Це серйозне питання", - зазначив він. На уточнююче запитання, чи підтверджує він, що Росія проводить інформаційну спецоперацію зі зриву четвертої хвилі часткову мобілізацію, Талалай відповів: "Так, я це підтверджую".

Нагадаємо, четверта хвиля мобілізації в Україні стартує наприкінці січня 2015 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини