RU

Спецслужби РФ хочуть об'єднати всі групи терористів - Маломуж

23.10.2014, 17:50
Спецслужби РФ хочуть об'єднати всі групи терористів - Маломуж - Фото
Микола Маломуж
Спецслужби Російської Федерації хочуть об'єднати всі терористичні угруповання Донбасу. Про це заявив екс-глава служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, повідомляє Еспресо.TV

"Представники спецслужб Росії намагаються об'єднати розрізнені групи терористів у зв'язку з тим, що немає єдиної координації дій. Відповідно, діють групи по вказівкам розрізнених центрів ФСБ, ГРУ, Генштабу та інших. Тому передбачено таку координацію провести і створити цілісні групи, такі як Новоросія, об'єднати ЛНР і ДНР", - зазначив він.

Він зазначив, що тоді "це буде злагоджена робота не тільки з протидії АТО, але і по захопленню нових стратегічних об'єктів, таких як Маріуполь, Донецький аеропорт"

Також Маломуж розповів про те, яким саме чином відбуватиметься створення злагодженої роботи між терористичними угрупованнями.

"Там йде ротація тих людей, які проявляють індивідуальність. У такій ситуації одні терористи будуть відгукуватися, інші зачищають. Зачищають будуть неконтрольовані, екстремістськи налаштовані терористи. Ті, хто з числа кримінальних авторитетів, які не підкоряються ні ДНР, ні ЛНР, ні Росії. Буде чітко сформована вертикаль і скоординовані дії на такий важливий період, як вони вважають, зима-осінь", - сказав колишній глава СЗР.

Нагадаємо, за даними РНБО терористи ЛНР і ДНР конфліктують через ресурси, які поставляються з Росії. Також відбуваються зіткнення між різними групами терористів, які ведуть боротьбу за контроль над певними майновими комплексами, йде кривава боротьба за владу всередині угруповання ЛНР.

Читайте также: Микола Маломуж: Штаб п'ятої колони сидить в Редіссоні, в Москві

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини