RU

Співробітники НАЗК будуть працювати в цілодобовому режимі

27.10.2016, 12:29
Співробітники НАЗК будуть працювати в цілодобовому режимі - Фото
Наталія Корчак
Проблеми з сайтом електронних декларацій були пов'язані з перевантаженням системи. На проблему скаржаться в основному депутати, судді та співробітники прокуратури. Про це йшлося на засіданні Нацагентства з питань запобігання корупції з приводу роботи системи електронного декларування, передає кореспондент ЛІГА.net.

Член НАЗК Руслан Радецький зазначив, що вже подано більше 52 тисяч деклараційних документів. Серед них електронні декларації, щорічні декларації, документи про зміну майнового стану. Він зазначив, що скарги на роботу сайту в основному надходять від народних депутатів, суддів і співробітників прокуратури. Понад 200 таких скарг надійшли з 24 по 27 жовтня.

Співробітник апарату НАЗК Ігор Ткаченко повідомив, що перший збій в системі був пов'язаний з великим навантаженням. Він зазначив, що до 24 жовтня на сайт заходило 300-400 користувачів, після 24 жовтня - від 7 тисяч до 8,5 тисяч користувачів.

Також виникали проблеми при перевірці електронного підпису.

Після перезавантаження серверів АЦСК органів юстиції було відновлено вхід декларантів в систему.

Народний депутат Віктор Чумак зазначив, що 85 документів вже подані народними депутатами.

Він зазначив, що вчора чотири депутати консультувалися з ним з приводу подачі декларацій. Дві з них вже на сайті.

"Напевно, потрібно було не затягувати до 27 жовтня, а спокійно подати 18-20 жовтня", - сказав Чумак.

Глава НАЗК Наталія Корчак зазначила, що, незважаючи на проблеми, електронне декларування запрацювало і через чотири дні процес буде успішно завершено.

На засіданні було прийнято рішення про те, що співробітники НАЗК домовляться про спільний графік цілодобових чергувань з адміністратором системи - держпідприємством Українські спеціальні системи до завершення процесу електронного декларування.

Читайте також: Глава НАЗК: Нам не виділили коштів навіть на обладнання та ремонт

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини