RU

Співробітники Качанівської колонії: захистіть нас від депутатів

28.04.2012, 17:43
Співробітники Качанівської колонії: захистіть нас від депутатів - Фото
Фото: byut.com.ua
Співробітники Качанівській колонії, де перебуває екс-прем'єр Юлія Тимошенко, звернулися до органів внутрішніх справ та прокуратури із заявами про захист членів сімей окремих працівників цієї установи і порушення кримінальної справи за фактом погроз фізичною розправою. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

"Постійні численні відвідування Качанівської колонії нардепами дестабілізував оперативну обстановку в установі. Виявлені факти безпідставних образ і погроз фізичною розправою співробітникам установи та членам їх сімей", - говориться в повідомленні ДПтС.

"У зв'язку із цим співробітники пенітенціарної установи до органів прокуратури та ОВС направили відповідні заяви щодо захисту членів сімей окремих працівників колонії і порушення кримінальної справи за фактом погроз фізичною розправою. Сам Коваленко Андрій Миколайович (який перебуває на посаді першого заступника начальника колонії і щодо якого поширювалися листівки з погрозами йому та членам його сім'ї) не ховається і несе службу на ввіреній йому ділянці", - наголошується в заяві.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини