RU

Співробітники ДАІ збирають інформацію про учасників Майдану- УДАР

31.12.2013, 15:50
Співробітники ДАІ збирають інформацію про учасників Майдану- УДАР - Фото
Фото: ЕРА
Співробітники ДАІ без законних на те підстав зупиняють автотранспорт, який перевозить громадян до Києва для участі в акціях протесту на Майдані, і посилаючись на дане ним розпорядження збирають персональні дані перевізників, повідомляє прес-служба УДАРу.

Зокрема, такі події відбулися в ніч з 30 по 31 грудня 2013 року.

"Це черговий крок влади, спрямований на самозбереження і перешкоджання проведенню будь-яких мирних протестів. Очевидно, що надалі слід очікувати репресій по відношенню до автоперевізників, які, незважаючи на системні залякування, насмілюються везти людей на Євромайдан", - зазначають в партії.

У партії нагадали, що Конституцією гарантується свобода пересування, право громадян збиратися мирно і проводити збори, мітинги і демонстрації. Також не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди.

Нагадаємо, після зриву підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом у країні різко загострилася політична криза. Десятки тисяч громадян взяли участь в акціях протесту з вимогою відставки уряду і президента, позачергових виборів Верховної Ради, підписання асоціації з ЄС. Найбільш масові протести проходять у Києві.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини