RU

Співробітник МЗС РФ назвав Україну "утриманкою" і "нахлібницею"

19.09.2013, 15:02
Співробітник МЗС РФ назвав Україну
Фото: kremlin.ru
У Міністерстві закордонних справ РФ назвали утриманством бажання України приєднатися лише до окремих положень Митного союзу, які їй вигідні. Про це заявив начальник відділу першого департаменту СНД МЗС Росії Ілля Рубцов сьогодні в Москві в ході конференції Прикордонне співробітництво як фактор євразійської інтеграції.

"Неодноразово, якщо згадати 2003 рік, коли Україна приймала участь у рамках створення Євразійського економічного простору ( ЄЕП), фактично зводила свою позицію до того, що брати участь тільки там, де "хочемо і де вигідно". Свого роду це навіть утриманські і нахлібницькі  настрої, - заявив Рубцов, передає УНІАН.

У МЗС РФ уточнили, що ця позиція залишається і зараз. "Давайте розуміти, що інтеграційні процеси - це процеси компромісів. Якщо ви щось хочете отримати, ви щось повинні натомість дати. На цьому будується вся система", - сказав він, зазначивши, що в процесі створення МС кожна країна - член повинна була в чомусь поступитися , але загальний виграш був "куди більше".

Нагадаємо, вчора Кабінет міністрів України схвалив проект угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Наступний крок - підписання документа на саміті Східного партнерства у Вільнюсі в кінці листопада.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини